Молодіжний бізнес-хаб «ІНТЕГРАЦІЯ ІННОВАЦІЙ FINTECH ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ» 
(TWINFIN HUB PUET)

          

26 вересня 2024 року в рамках роботи Молодіжного бізнес-хабу «ІНТЕГРАЦІЯ ІННОВАЦІЙ FINTECH ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»  (TWINFIN HUB PUET) Полтавського університету економіки і торгівлі відбулася віртуальна панельна дискусія  «Цифрова трансформація: стратегічні рішення для бізнесу і фінансів».

Захід було організовано спільно з THE INSTITUTE OF SOCIAL AND ECONOMIC INITIATIVES (ISEI), КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського» і  Ліцеєм №33 Полтавської міської ради.

Під час панельної дискусії обговорювалися актуальні тренди цифрової трансформації та її вплив на бізнес і фінансовий сектор. Молоді науковці, обмінювалися ідеями, досвідом, що сприяло поглибленню розуміння інноваційних технологій і викликів, які вони приносять в сучасний бізнес.

Модератором виступила Олена Яріш, керівник Молодіжного бізнес-хабу TWINFIN HUB PUET, завідувачка кафедри фінансів та банківської справи. Серед спікерів були учні місцевих ліцеїв, студенти університету та аспіранти, які представили свої дослідження на теми цифрових майданчиків для фінансування стартапів, впливу штучного інтелекту на ринок праці, а також перспектив розвитку відкритого банкінгу та цифровізації національної економіки:

  1. Шуляк Богдан, учень 11-го класу Ліцею №33 Полтавської міської ради – «Можливості сучасних цифрових майданчиків у фінансуванні стартапів»
  2. Заколодний Володимир, учень 11-го класу КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського» - «Візуалізація даних як інструмент навігації бізнесу»
  3. Береза Олександра, учениця 10-го класу Ліцею №33 Полтавської міської ради – «Особливості NFT ринку в Україні»
  4. Литвинюк Максим,  аспірант спеціальності 073 Менеджмент ПУЕТ – «Управління командами в ІТ сфері»
  5. Бугаєвський Микола, магістр спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок ОП  «Фінанси і кредит» - «Відкритий банкінг в Україні: виклики та перспективи розвитку в умовах цифрової трансформації»
  6. Герчіков Микита,  аспірант спеціальності 051 Економіка ПУЕТ– «Вплив штучного інтелекту на ринок праці»
  7. Власенко Валентин, доцент кафедри менеджменту ПУЕТ – Перспективні напрями цифровізації національної економіки у період повоєнного відновлення України.

Співпраця між університетами та школами є ключовим фактором для розвитку освітньої системи, підготовки молоді до сучасних викликів, створивши умови для їх професійного розвитку, ефективної інтеграції в цифрове середовище та адаптації  до сучасного ринку праці!