Архів новин 2013 - 2014 рр.

21-22 травня 2014 року викладачі кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту разом із студентами-магістрами спеціальності «Банківська справа» взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей ПУЕТ, присвяченому Дню університета.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів, технікумів та коледжів 2014 року ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, умовами навчання, поспілкувалися з адміністрацією та професорсько-викладацьким складом, отримали інформацію про умови вступу до ПУЕТ, напрями підготовки, форми та переваги навчання в університеті, можливість майбутнього працевлаштування за обраною спеціальністю.

У рамках реалізації Всеукраїнської програми підвищення рівня фінансової грамотності населення України кафедра фінансової політики, грошового обігу і кредиту ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та громадською організацією «Фінансова незалежність» 15 квітня 2014 року провела тренінгову програму на тему «Фінансова грамотність: формування в учнів практичних навичок».

Тренінг проводили викладачі кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту к.е.н. Момот О.М., ас. Захарченко О.М. та бізнес-тренер, коуч, засновник Центру розвитку особистості «Мрія» Геращенко Д.М.

Тренінгова програма проходила за трьома основними напрямами:

  1. Міні-тренінг «Грошовий потік – як його створити?» (Геращенко Д.М.).
  2. Ділова гра «Банк» (Захарченко О.М.).
  3. Міні-тренінг «Майстерність продавати» (Момот О.М.).

По закінченні курсу всі учасники отримали сертифікати.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

ФОТОГАЛЕРЕЯ ТРЕНІНГУ

Натисніть і дізнайтесь більше! http://pravex.com/ukr/services/personal/deposit/record

19-21 березня 2014 року в Національному університеті державної податкової служби України у м. Ірпінь проходив II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит». Диплом I ступеня отримав магістр напряму підготовки «Фінанси і кредит» Заворотній Святослав (тези «Бюджетний федералізм у фінансовій системі держави: моделі та принципи», науковий керівник – О.В. Чернявська, д.е.н., проф., завідуюча кафедрою фінансової політики, грошового обігу і кредиту).

У рамках співпраці кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту ПУЕТ з Полтавським регіональним центром з інвестицій та розвитку, 28 лютого 2014 року відбувся семінар «Інвестиційна привабливість регіону і підприємства», який відвідали викладачі кафедри та студенти напрямів підготовки «Банківська справа» та «Бізнес-адміністрування».

Керівник Центру Лєта Дмитро Володимирович ознайомив присутніх із основними напрямами діяльності Центру, національними та стратегічними регіональними проектами, проектами за принципом «єдиного вікна», ресурсним забезпеченням інвестиційного розвитку регіону тощо. Значну увагу було приділено критеріям, на які потрібно звернути увагу при підготовці інвестиційних проектів.

По завершенні заходу відбулося нагородження переможців – студентів напряму підготовки «Бізнес-адміністрування» конкурсу соціальних проектів «Майбутнє творимо разом!», який проходив у грудні 2013 року в ПУЕТ.

У рамках співпраці між вищими навчальними закладами та загальноосвітніми школами, 26 лютого 2014 року викладачі кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту ПУЕТ доц. Соколова А.М. та ас. Шиндер О.В. відвідали школи Новосанжарського району Полтавської області та Магдалинівського району Дніпропетровської області.


(на фото: доц. Соколова А.М. та ас. Шиндер О.М. із учнями Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавської області)


(на фото: доц. Соколова А.М. з учнями Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавської області)


(на фото: доц. Соколова А.М. та ас. Шиндер О.В. із учнями Магдалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дніпропетровської області)

14 лютого 2014 року студенти-магістри спеціальностей «Банківська справа», «Міжнародна економіка» та студенти І курсу спеціальності «Туризм» відвідали тематичну екскурсію, присвячену Дню Святого Валентина, яка проходила в Державному історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви». Така неординарна подія, викликала захоплення у студентської молоді й дозволила відійти від історичних фактів і закономірностей, і зануритися в світ кохання багатьох відомих особистостей в історії України.

Якщо на Старий новий рік дім буде щедрий щедрувальниками, то і господарі будуть щасливі та багаті протягом всього року.

Так, 13 січня 2014 року до Полтавського університету економіки і торгівлі на запрошення кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту завітали з щедрівками, Меланкою та Козою вихованці приватного НВК «Паросток».

Гості побажали успіхів та всього найкращого в Новому році та подарували всім присутнім гарний настрій.

20 грудня 2013 року викладачі кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту разом із студентами спеціальності «Банківська справа» взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей ПУЕТ.


(На фото: доц. Соколова А.М., ас. Захарченко О.М., студенти 1-го курсу спеціальності «Банківська справа» Цвітченко П. та Козаченко К.)

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів, технікумів та коледжів 2014 року ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, умовами навчання, поспілкувалися з адміністрацією та професорсько-викладацьким складом, отримали інформацію про умови вступу до ПУЕТ, напрями підготовки, форми та переваги навчання в університеті, можливість майбутнього працевлаштування за обраною спеціальністю.

Доцентом кафедри Прасоловою С.П. було проведено екскурсію до навчально-тренувального банку «Унібанк», на базі якого проходять практичні заняття зі студентами-банкірами за допомогою програмно-технологічного комплексу «Банківська Операційна Система «ProFIX/BANK».

Усі бажаючі мали можливість випробувати фортуну, взявши участь у безпрограшній лотереї, метою якої було забезпечення гарним настроєм та позитивними емоціями учасників заходу.

Кафедра фінансової політики, грошового обігу та кредиту ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спільно з Полтавським обласним союзом молодіжних та дитячих громадських організацій «Молодіжний парламент Полтавщини» за підтримки Аналітичного комітету з питань фінансово-кредитної політики та Полтавської обласної організації Всеукраїнської спілки вчених-економістів відкрила ІІ сесію тренінгів 2013-2014 н.р.

Перший тренінг «Особливості реалізації тренінгових технологій у вищих навчальних закладах економічного профілю», який відбувся 12 грудня 2013 року, був призначений для бажаючих освоїти професію бізнес-тренера, удосконалити свою педагогічну майстерність.

Тренінг проводив Сазонов Олександр Іванович – тренер (досвід проведення тренінгів – 12 років) з питань розвитку лідерських якостей, особистісного успіху, формування здорових сімейних відносин, team-building, ведення переговорів, управління конфліктами, управління проектами та ризиками, проведення тренінгів для тренерів, Президент Полтавського обласного союзу молодіжних та дитячих громадських організацій «Молодіжний парламент Полтавщини».

У тренінгу взяли участь викладачі кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту, інших кафедр ПУЕТ, студенти 4-5 курсів спеціальностей «Банківська справа» та «Фінанси», викладачі інших ВУЗів м. Полтава.

СТРУКТУРА ТРЕНІНГУ «ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ТРЕНІНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ»

Назва вправи

Час проведення

Підготовка

9.30-10.00

Вступ

10.00-10.10

Знайомство та очікування, правила співпраці:
- варіанти початку в залежності від часу та аудиторії

10.10-10.30

ПЕРША СЕСІЯ

 

Ознайомлення з загальними принципами навчання дорослих та молоді

10.30-11.00

Енерджайзер (вікінг)

11.00-11.10

Структура одноденного семінару «Вступ до лідерства»

11.10-11.40

Кава-пауза

11.40-11.55

Перелік інтерактивних методик, приклад створення блоку

11.55-12.55

ПЕРЕРВА НА ОБІД

12.55-13.45

ДРУГА СЕСІЯ

 

Енерджайзер

13.45-13.55

Робота с важкими людьми

13.55-14.55

Техніки активного слухання, техніки ангажування учасників

14.55-15.15

Енерджайзер

15.15-15.25

ТРЕТЯ СЕСІЯ

 

Встановлення контакту

15.25-15.40

Секрети тренера

15.40-15.50

Технічні засоби навчання

15.50-15.55

Схема: як підготувати семінар, організаційні моменти для тренера

15.55-16.00

Навіщо бути тренером

16.00-16.10

Методики оцінювання навчань. Оцінювання тренінгу

16.10-16.20

Підведення підсумків, заповнення підсумкових анкет

16.20-16.30

Тренінг проводився з використанням різноманітних інтерактивних методик, таких як «Риси лідерства», «Мозковий штурм», «Робота в групах», «Лідерство та управління», ігор «Цитати» і «Локомотив».

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати, а також масу корисної інформації, гарного настрою та позитивних емоцій.

КОНКУРС СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ СТУДЕНТІВ
«МАЙБУТНЄ ТВОРИМО РАЗОМ!»

3 грудня 2013 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся ІІ етап конкурсу соціальних проектів серед студентів «Майбутнє творимо разом!»

Метою конкурсу було підвищення громадської активності молоді та забезпечення участі у соціально-економічному розвитку держави шляхом створення і реалізації власних соціальних проектів; ознайомлення студентської молоді із системою грантів та грантодавчих установ, порядком організації фандрайзингової діяльності; виявлення обдарованої молоді для формування резерву при інституціях регіонального та місцевого рівнів; залучення громадських організацій з метою реалізації кращих соціальних та науково-дослідних проектів.

На конкурс було подано 25 соціальних проектів. Ініціатором та модератором конкурсу виступила к.е.н., доцент кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту Соколова А.М.

Захід відкрила Голова аналітичного комітету з питань фінансово-кредитної політики Всеукраїнської спілки вчених-економістів, завідувач кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту, д.е.н, професор Чернявська О.В. Для налаштування на робочу хвилю Чернявська О.В. презентувала перший в Україні навчальний посібник з фандрайзингу (автори:  Чернявська О.В., Соколова А.М.) та запевнила, що переможених у цьому конкурсі немає, адже кожен проект – це завершений результат творчої та наукової праці студента, який має право на реалізацію. Зі словами привітання та підтримки до лауреатів звернулися головний спеціаліст відділу «Єдине інвестиційне вікно» Полтавського регіонального центру по інвестиціям і розвитку Сьомич П.М., декан факультету економіки і менеджменту, д.е.н., професор Костишина Т.А. та зав. кафедрою Бізнес-адміністрування та ЗЕД, д.е.н., професор Перебийніс В.І.

Перемогу в номінації «Здорова нація» здобула Залужна Ольга з проектом соціально-інформаційної акції «Молодь за здоровий спосіб життя», в якому висвітлила актуальні проблеми ВІЛ-інфекції, туберкульозу, боротьби з наркоманією, алкоголізмом та необхідністю збереження здоров’я. Проект здобув підтримку інвесторів, і буде реалізований у квітні 2014 року.

Карпенко Євгеній зі своїм екологічно-соціальним проектом «Створення заказника «Сосновий бір» та рекреаційної зони на території Гаркушинської сільської ради Миргородського району» здобув перемогу у номінації «Екологічний розвиток Батьківщини».

Розчулили присутніх добротою переможниці номінації «Не залишись байдужим» Біденко Аліна та Овчаренко-Гусак Анастасія, що підготували соціальний проект «Автобус милосердя». Головною метою проекту є створення у м. Полтаві автобусу з необхідними медикаментами та матеріальним забезпеченням для безхатченків на зимовий період. Дівчата навели страшну статистику смертності та можливості зменшити ці дані завдяки реалізації даного проекту.

Не менш вагомим, цікавим та актуальним був проект молодої мами – студентки Дорошенко Дар’ї «Допоможемо нашим дітям – створимо умови для їхнього розвитку!». Ініціатор проекту чудово захистила проект відкриття двох додаткових груп у дитячому садку с. Мачухи Полтавської області та введення вивчення іноземної мови в них.

Московець Аліна та Яцук Карина здобули перемогу в номінації «Благоустрій сільських територій». Студентки презентували вже частково реалізований та актуальний проект «Автобусні зупинки».

Заключним виступом був захист проекту під поетичною назвою «Десь тут була подоляночка. Десь тут була молодесенька…» Палій Ольги. Студентка висвітлила проблему відсутності природної зони відпочинку у с. Руданське Шаргородського району Вінницької області та байдужості населення до відродження малої Батьківщини. Розкрила методи вирішення проблеми та ознайомила з детальним бюджетом. Проект знаходиться на стадії реалізації, студентка співпрацює з місцевою громадською організацією. Проведено анкетування та визначено вагомість наявної проблеми і можливості її вирішення. Представлено публікації в районній та обласній газетах. Наступним етапом має бути звернення до донорів, одним з яких є Міжнародний фонд «Відродження». За таку активність у процесі реалізації проекту, журі віддало автору першість у номінації «Майбутнє рідного краю».

Завершився захід словами захоплення та вдячності організаторам за проведення конкурсу, особливо від студентів. «Конкурс соціальних проектів «Майбутнє творимо разом!» допоміг нам відчути свою вагомість та можливість особисто змінити майбутнє на краще» – підсумувала студентка Палій О. Вона також подякувала за навчальний посібник «Фандрайзинг», що, зазначила: «був головним практичним довідником під час написання проектів – науково обґрунтований, зручний, зрозумілий, структурований, з наявними прикладами, що дає можливість приймати участь у найрізноманітніших конкурсах та грантах».

Всі запрошені, гості та учасники залишились з приємними враженнями та емоціями від проведеного заходу. Адже багато нового змогли дізнатись ті, хто ще не знав про фандрайзингову діяльність та про потенціал студентів Полтавського університету економіки і торгівлі щодо вирішення проблем соціального розвитку своєї Батьківщини.

ВІДКРИТТЯ КЛУБУ ІНТЕРАКТИВНОГО ВИВЧЕННЯ ДІЛОВОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «POLTAVA INTERNATIONAL SPEAKING CLUB»

Кафедра фінансової політики, грошового обігу і кредиту спільно з кафедрою української та іноземних мов ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» за підтримки Аналітичного комітету з питань фінансово-кредитної політики і Полтавської обласної організації Всеукраїнської спілки вчених-економістів оголошує відкриття клубу інтерактивного вивчення ділової англійської мови «Poltava International Speaking Club».

Час засідань клубу: кожна п'ятниця, о 19.00 год.

Кількість учасників засідання – 5-8 осіб.

Голова організаційного комітету клубу – зав. кафедрою фінансової політики, грошового обігу та кредиту Полтавського університету економіки і торгівлі, д.е.н., проф. Чернявська Олена Валеріївна.

https://www.facebook.com/helenchernjavska
https://www.facebook.com/zhivisegodnya

Модератор засідань клубу – старший викладач кафедри української та іноземних мов Полтавського університету економіки і торгівлі, к.е.н., Стеценко Володимир Валерійович (т. (0532) 54-36-96).

ГОВОРИМО ЛИШЕ АНГЛІЙСЬКОЮ!
Вхід за запрошенням.

Перше засідання клубу інтерактивного вивчення ділової англійської мови «Poltava International Speaking Club» відбулося 29.11.13.

Тема № 1. Знайомство. Самопрезентація.

Гість заходуКазуто Фунабаши, магістр МБА, економіст, директор інвестиційної фірми нерухомості, консультант міжнародного науково-дослідного інституту банківської справи у м. Маруні та м. Фенікс (штат Арізона, США).

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Друге засідання клубу інтерактивного вивчення ділової англійської мови «Poltava International Speaking Club» відбулося 06.11.13.

Тема № 2. Кар’єра леді. Секрет успіху.

Гість заходуНетюхайло Лілія, доктор медичних наук, професор кафедри медичної, біоорганічної та біологічної хімії, ВНДЗУ «Українська медична стоматологічна академія». Автор 120 наукових та методичних праць. В 2007 році захистила докторську дисертацію, ставши наймолодшим доктором наук в галузі медицини зі спеціальності «Патологічна фізіологія».

14 листопада 2013 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся Квест «Університет скарбів», в якому прийняли участь студенти Полтавського кооперативного технікуму спеціальностей «Фінанси», «Облік і аудит», «Оціночна діяльність». Кафедра фінансової політики, грошового обігу і кредиту взяла участь у даному заході і з великим задоволенням ознайомила студентів технікуму з життям університету.  

Супроводжували студентів технікуму асистенти кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту Горбунова О.А. та Шиндер О.В.

Учасники Квесту відвідали кафедру фінансової політики, грошового обігу і кредиту, де поспілкувалися із завідуючою кафедри проф. Чернявською О.В., її замісником доц. Прасоловою С.П. та іншими викладачами.

Більше інформації про навчання в університеті учасники Квесту змогли отримати, переглянувши презентацію, з якою виступила доцент кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту Левченко Л.В.

Зі спортивним життям студентів ПУЕТ студенти технікуму ознайомилися, відвідавши спортивний комплекс «Олімп».

Цікавою була екскурсія до Музею історії університету.

Активну участь студенти технікуму взяли у Діловій грі, яку проводили викладачі кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту доц. Соколова А.М. та ас. Захарченко О.М.

Всі учасники заходу отримали сертифікати учасника Квесту.

Відгуки студентів Полтавського кооперативного технікуму про участь у Квесті «Університет скарбів»:

Хоменко Карина: «Дякуємо за цікаву екскурсію, гру! Нам дуже сподобалось! Дізналися багато цікавої інформації! Дякуємо, всього найкращого!»

Кузьменко Анна: «Сьогодні, 14.11.2013р. ми з групою Ф-31 Полтавського кооперативного технікуму відвідали Полтавський університет економіки і торгівлі, де все дуже цікаво, корисно та весело, пізнавально. Нас дуже тепло та з усмішкою зустріли. Хочеться знову до Вас прийти! Дякуємо за такий цікавий день!»

28 жовтня 2013 року викладачі кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту разом із студентами спеціальності «Банківська справа» взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей ПУЕТ.

Доцентом кафедри Соколовою А.М. проведено екскурсію по університету школярам 11 класу Полтавської гімназії № 17. Випускники ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, умовами навчання, поспілкувалися з адміністрацією та професорсько-викладацьким складом, отримали інформацію про умови вступу до ПУЕТ, напрями підготовки, форми та переваги навчання в університеті, можливість майбутнього працевлаштування за обраною спеціальністю.

В рамках заходів Міжнародного наукового форуму «Нова економіка» 30 вересня – 6 жовтня 2013 року в Криму відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Фінансова стратегія економічного розвитку», співорганізаторами якої виступила кафедра фінансової політики, грошового обігу і кредиту ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ» спільно з Аналітичним комітетом з питань фінансово-кредитної політики Всеукраїнської спілки вчених-економістів.

Конференція працювала за наступними напрямками:

  1. Міжнародні фінансові відносини та безпека світової фінансової системи.
  2. Національна стратегія фінансової безпеки та економічного розвитку.
  3. Бюджетно-податкова політика держави.
  4. Пенсійна система та напрями її реформування.
  5. Кредитна політика та банківська справа: сучасна практика і перспективи розвитку.
  6. Фінансова стратегія  регіонального розвитку.
  7. Фінансування стратегічного розвитку суб'єктів господарювання.

Участь у конференції прийняли 106 учасників із Азербайджану, Білорусії, Німеччини, Польщі, Росії, США, України.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

1-6 жовтня 2013 року в Криму відбувся перший Міжнародний науковий форум «Нова економіка», ініційований Всеукраїнською спілкою вчених-економістів. Календарний план форуму включав в себе генеральну сесію, вісім міжнародних наукових конференцій та серію круглих столів. Така масштабна наукова економічна подія в Україні відбувалася вперше за всі роки незалежності.

Місія Міжнародного наукового форуму «Нова економіка» – пошук та сприяння розвитку нових економічних ідей, здатних гармонізувати сучасну цивілізацію, створити економічну основу для творчого злету людства, закласти фундамент великих досягнень майбутніх поколінь. Ця місія знайшла підтримку більше 150 вчених-економістів з України, Росії, Білорусі, Грузії, Азербайджану, Франції, Швеції, Польщі та Німеччини.

У Міжнародному науковому форумі «Нова економіка» взяла участь завідуюча кафедри фінансової політики, грошового обігу та кредиту Полтавського університету економіки і торгівлі, професор Олена Чернявська, яка охарактеризувала особливості формування, тенденції розвитку і функціонування фінансової системи України. Фінансове регулювання і стимулювання ефективності виробництва знаходиться в стадії реформування, вимагає аналізу, вивчення, розробки та прийняття необхідних законодавчих та нормативних актів для створення єдиного дієвого фінансового механізму на державному рівні. У доповіді зроблено особливий акцент на необхідності визначення перспективних довгострокових цілей фінансової діяльності та вибору найбільш оптимальних способів їх досягнення і вдосконалення.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

19 вересня 2013 року на базі економічного факультету Запорізького національного університету відбувся фінал Третього Всеукраїнського конкурсу студентських проектів економічних реформ.

 Підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських проектів економічних реформ уперше проходить у Запорізькому регіоні. Його організаторами виступили Всеукраїнська спілка вчених-економістів, Запорізький національний університет, Академія наук вищої освіти України, Академія економічних наук України, за підтримки проекту розвитку корпусу Миру США в Україні.

У слуханні доповідей конкурсантів - учасників заключного етапу взяли участь члени компетентної комісії, викладачі ЗНУ, студенти українських вишів та гості. Відкрив засідання голова Всеукраїнської спілки вчених-економістів професор Олександр Кендюхов. До складу конкурсної комісії увійшли: професор Олександр Кендюхов, віце-президент Академії економічних наук України професор Микола Білопольський, декан економічного факультету ЗНУ д.е.н., професор Алла Череп, завідувач кафедри економіки підприємства Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля професор Ольга Зборовська, завідувач кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту Полтавського університету економіки і торгівлі, професор Олена Чернявська, професор кафедри менеджменту підприємницької діяльності Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Ірина Швець та доцент кафедри маркетингу Донецького національного університету Антоніна Какодєй.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

17 вересня 2013 року студенти 3-5 курсів спеціальності «Банківська  справа» разом з асистентом кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту Захарченко О.М. та керівником виробничої практики центру зв’язків з виробництвом ПУЕТ Бондар Л.М. відвідали День відкритих дверей Контакт-центру ПАТ «Дельта Банк».

Гостей радо зустрів начальник Департаменту операційного обслуговування Олександр Чуприна (на фото).  Під час зустрічі студенти побачили, як насправді живе і працює Контакт-центр Дельта Банку, ознайомилися з його діяльністю, умовами праці, з роботою випускників на місцях та послугами, які надає банк своїм клієнтам.

В рамках кадрової  програми «Дельта Банк – старт моєї успішної кар’єри», яка працює в банку вже 3-ій рік поспіль, майбутнім банкірам було запропоновано роботу, широкі можливості самореалізації, багаторічний досвід і знання від провідних менеджерів банку, які стануть міцною підмогою молодим фахівцям у їхньому професійному становленні.

Також результатом зустрічі стала домовленість про проходження практики студентами 4-го та 5-го курсів нашого університету.