Архів новин 2014 - 2015 рр.

Кафедра фінансової політики, грошового обігу і кредиту ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» за сприяння Всеукраїнської спілки вчених-економістів, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, ГО «Фінансова незалежність», ГО «Інститут соціально-економічних ініціатив» з 12 березня по 3 квітня 2015 року проводила Всеукраїнський конкурс «Світ фінансів, грошей і кредиту» для учнів ЗОШ I-III ступенів, гімназій, ліцеїв, студентів коледжів, технікумів та ВНЗ України, а також усіх зацікавлених осіб.

Метою конкурсу було сприяння розвитку особистості через використання сучасних технологій навчання, розширення контингенту фінансово-грамотного населення України, надання знань з фінансів, грошей і кредиту кожній зацікавленій особі незалежно від віку, соціального статусу, місця проживання.

Всеукраїнський конкурс «Світ фінансів, грошей і кредиту» надав усім бажаючим можливість безкоштовного навчання за допомогою новітніх технологій з актуальних проблем розвитку фінансової, грошової та валютної систем, основних законів грошей і кредиту в державі і світі, ефективне ведення власних фінансів, застосування набутих знань у повсякденному житті.

Конкурс відбувався на основі дистанційного курсу «Фінанси, гроші і кредит», який знаходиться у вільному доступі і є результатом багаторічної праці в рамках аналітичного комітету з питань фінансово-кредитної політики Всеукраїнської спілки вчених економістів, проведених міжнародних науково-практичних конференцій, підготовлених на кафедрі фінансової політики, грошового обігу і кредиту колективних наукових монографій за участю провідних фахівців з усієї України, виконаних кафедрою науково-дослідних тем, навчально-методичних напрацювань.

Дистанційний курс «Фінанси, гроші і кредит» складається з 22-х вкрай важливих, цікавих й актуальних тем, що сьогодні не залишають байдужим нікого. Що таке валютний курс, і як він утворюється? Як побудована сучасна світова грошова система, і кому заборгували майже всі країни світу? В чому полягає специфіка фінансової системи Євросоюзу, і чому Україна не є його членом? Як скласти власний бюджет і звести доходи з витратами? В чому полягає сенс пенсійної реформи, і чому дефіцит пенсійного фонду щороку збільшується? З чого складається бюджет, і куди йдуть наші податки? В чому сенс анонсованих реформ, і коли ми станемо жити краще? Допомогти знайти відповіді на ці та багато інших питань покликаний дистанційний курс. Також кожна тема курсу супроводжується інтерактивним словником і гіперпосиланнями, додатковими джерелами для поглибленого вивчення, законодавчо-нормативними актами, відеотекою.

Всеукраїнський конкурс «Світ фінансів, грошей і кредиту» проводився у три етапи. I етап – опрацювання модуля «Фінанси» дистанційного курсу «Фінанси, гроші і кредит» (автори: д.е.н., проф. Чернявська О.В., ас. Горбунова О.А., ас. Юрко Т.С.). II етап – опрацювання модуля «Гроші і кредит» дистанційного курсу «Фінанси, гроші і кредит» (автори: к.е.н., доц. Левченко Л.В., ас. Юрко Т.С.). III етап – конкурс есе серед переможців І-го та ІІ-го етапів.
Зареєстровані на сайті Головного центру дистанційного навчання ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» учасники конкурсу отримали доступ до теоретичних матеріалів дистанційного курсу «Фінанси, гроші і кредит», практичних завдань, опрацювали їх та протягом відведеного часу дали на них відповіді на запропоновані тести з 22-х тем.

У конкурсі взяли участь бажаючі з Дніпропетровської (м. Дніпропетровськ, м. Дніпродзержинськ, м. Новомосковськ, с. Дмухайлівка), Житомирської (смт. Володарськ-Волинський, м. Житомир), Запорізької (м. Запоріжжя), Київської (м. Боярка, м. Київ), Львівської (м. Львів), Полтавської (м. Гадяч, м. Комсомольськ, м. Кременчук, м. Лубни, м. Пирятин, м. Полтава, м. Червонозаводське, смт. Білики, смт. Велика Багачка, с. В.Тростянець, с. Козуби, с. Риги, с. Руденківка, смт. Семенівка, с. Ціпки, с. Чапаєве, с. Шовкопляси), Сумської (м. Суми), Харківської (м. Первомайський), Херсонської (м. Херсон), Хмельницької (м. Хмельницький), Черкаської (м. Звенигородка, м. Черкаси) та Чернігівської (м. Чернігів, с. Підгірне) областей.

Із 124 учасників перше, друге та третє місця посіли 15 учасників, які стали  переможцями перших двох етапів Всеукраїнського конкурсу. Вони нагороджені відповідними Сертифікатами та Дипломами.

№ з/п

ПІБ

Кількість отриманих балів (max 100)

Сертифікат

Диплом

1.

Кидисюк Ірина Василівна
(с. Підгірне Чернігівської обл.)

100

Червоний

I ступеня

2.

Кочергін Олександр Леонідович
(м. Дніпропетровськ)

99

Червоний

I ступеня

3.

Яцишина Анна Андріївна
(м. Полтава)

99

Червоний

I ступеня

4.

Хоменко Вячеслав Олександрович
(м. Полтава)

99

Червоний

I ступеня

5.

Легенький Олександр Валерійович
(м. Новомосковськ Дніпропетровської обл.)

98

Червоний

I ступеня

6.

Максимчук Анастасія Ігорівна
(м. Полтава)

98

Червоний

I ступеня

7.

Перчик Олена Ігорівна
(м. Полтава)

97

Червоний

I ступеня

8.

Яковенко Артур Віталійович
(м. Полтава)

96

Червоний

I ступеня

9.

Мурав’я Олександр Олександрович
(м. Полтава)

87

Синій

II ступеня

10.

Черниш Юлія Вікторівна
(смт. Володарськ-Волинський Житомирської обл.)

85

Синій

II ступеня

11.

Пашкевич Богдан Ігорович
(м. Полтава)

84

Синій

II ступеня

12.

Бут Юля Володимирівна
(смт. Велика Багачка Полтавської обл.)

83

Синій

II ступеня

13.

Нанівська Карина Русланівна
(м. Комсомольськ Полтавської обл.)

78

Зелений

III ступеня

14.

Кваша Олена Іванівна
(м. Полтава)

71

Зелений

III ступеня

15.

Лисенко Тетяна Петрівна
(м. Червонозаводське Полтавської обл.)

61

Зелений

III ступеня

Переможці, які отримали Сертифікати червоні та Дипломи I ступеня взяли участь у III етапі конкурсу  – написання есе на тему «Що цікавого і корисного я дізнався в результаті участі у Всеукраїнському конкурсі «Світ фінансів, грошей і кредиту»?».

За результатами конкурсу есе переможницею визнано Максимчук Анастасію – ученицю Полтавської ЗОШ I-III ст. № 29 і нагороджено спеціальним призом від головного спонсора конкурсу ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК»пам’ятною монетою вагою 1 унція зі справжнього банківського срібла 999 проби.

Також були вручені Подяки учителям та викладачам за високу професійну підготовку учасників Всеукраїнського конкурсу «Світ фінансів, грошей і кредиту».

БІЛЬШЕ ФОТО

Відгуки учасників про участь у Всеукраїнському конкурсі «Світ фінансів, грошей і кредиту»:

Кидисюк І.

«Опрацьовуючи впродовж цих двох тижнів методичні та відеоматеріали, статті, заглиблюючись у проблеми фінансових ринків, в мене все більше виникало бажання поділитися корисною інформацією з іншими людьми, залучити до обговорення актуальних питань фінансових експертів. Участь у конкурсі надихнула мене на створення з однодумцями з міської молодіжної громадської організації соціально-освітнього проекту, який би допоміг зробити складне зрозумілим, навчити правильного ведення сімейного бюджету, допомогти з вибором банку-партнера, розібратися в кредитних відносинах, навчити захищати свої законні права. Щоб  здобуті   фінансові  знання допомогли комфортно почуватися в сучасному світі та приймати правильні самостійні фінансові рішення.

І  я щиро вірю, що конкурс «Світ фінансів, грошей і кредиту»  стане путівкою у життя для нашого проекту, який допоможе усім бажаючим більш свідомо і впевнено крокувати фінансовим світом».

Легенький О.

«Перш, ніж поділитись враженнями від участі у конкурсі, я хочу подякувати організаторам цієї події. Такі заходи пробуджують не тільки дух суперництва, а й допомагають освоїтись у бурхливому світі науки, підвищують рівень знань та змушують задуматись над сучасним станом справ в економічному та соціальному житті.

Отож до справи. Почну з того, що під час виконання тестових завдань, мені довелося не раз звертатися до Інтернет-ресурсів та звичайних підручників з фінансів. На перший погляд, може здатися, що це марна трата часу або кожен повинен виконувати завдання покладаючись тільки на власні знання. Але я думаю інакше. Саме під час пошуку відповідей на запитання, я дізнався багато нових фактів у сфері фінансів.

Авжеж, не обійшлося і без літератури, яку рекомендували викладачі та редактори конкурсу. Кожна тема містила список літератури, яким я залюбки користувався. Деякі підручники я додав до власної домашньої бібліотеки.

Під час роботи над конкурсними завданнями, я отримав досвід користування засобами дистанційної перевірки знань, дізнався багато нової інформації зі світу фінансів, перевірив та «освіжив» власні знання. Я впевнений, що час який я витратив на виконання завдань, був витрачений недаремно.

У такі моменти, розумієш, що багато чого просто не знаєш, не помічаєш, а навколо так багато інформації, яка знадобиться у повсякденному житті. У майбутньому, я планую брати участь у подібних змаганнях і конкурсах та обов’язково перемагати».

Максимчук А.

«Участь у конкурсі допомогла мені стати більш фінансово освіченою та  вдосконалити знання у сфері фінансів та кредиту. Вивчаючи даний курс, я дізналася багато нового, корисного  та цікавого для себе.

Однією з найцікавіших для мене була тема кредитно-грошових відносин, яка є надзвичайно актуальною для нашої країни, особливо зараз. Корисною стала для мене інформація про  банківський сектор, який  розвивається динамічніше, ніж інші сектори економіки та посилення ролі банківської системи в активізації інвестиційної діяльності.

Уже завтра я вступаю в доросле життя. Як майбутньому економісту та фінансисту мені доведеться зіштовхуватися з багатьма проблемами даної сфери, але я впевнена, що мені під силу їх вирішити. Опрацьований курс став першим кроком до пізнання світу фінансів, грошей та кредиту, який я буду вдосконалювати в подальшому, навчаючись в університеті».

Хоменко В.

«Нещодавно, ознайомившись з структурою та тематикою конкурсу під назвою «Світ фінансів, грошей і кредиту», я вирішив прийняти в ньому участь. Хочу поділитися з Вами своїми враженнями. Під час його проведення були висвітлені актуальні питання теорії фінансів, грошей і кредиту, проблем у сфері державних фінансів, оподаткування і фіскальної політики, державного адміністрування і фінансового менеджменту, банківської справи й монетарної політики, ринку фінансових послуг і міжнародних фінансів. Конкурс охопив фундаментальні знання від зародження грошей до сучасних фінансів, як економічної категорії. В ході конкурсу, усвідомивши особливості та значення грошей, я згадав слова Уїльяма Фолкнера: «Людина може довго прожити на гроші, яких чекає.

Всі теми були викладені доступно та логічно сформульовані. Впевнений, що людина навіть не маючи економічної освіти, ознайомившись з завданнями конкурсу, зможе зрозуміти сутність грошей, сучасної банківської системи та наміри України в проведенні монетарної та грошово-кредитної політики в перехідний період.

Головним позитивним аспектом завдань на конкурсі є поєднання глибини та доступності викладеного матеріалу, чіткість його формулювань. Я вважаю, після проходження тестування, кожен учасник знайде відповіді на свої запитання, котрі його турбували раніше в економічному спектрі. На конкурсі була викладена інформація про ті речі, з якими ми контактуємо на кожному кроці.

Із великою вдячністю думаю про те, що мені випала чудова нагода  долучитися до участі в конкурсі, який було проведено в інтернет-режимі. Адже знайти вільний час, навіть для такої корисної справи, не завжди вдається. Та пройшовши швидку реєстрацію, розпочати роботу з темами можна навіть в обідню перерву, в дорозі, вдома за чашкою кави.

Пройшовши тестування, стає зрозумілим, що правильне викладення та подання матеріалу безпосередньо впливає на рівень засвоєння та обізнаності. Опрацювання тем конкурсу дозволяють опанувати сучасне становище в економіці, та ще раз пересвідчитись в справедливості висновку філософа Сенеки-молодшого про те, що грошима треба управляти, а не служити їм.

З огляду на це, маючи в нашій державі таких науковців, педагогів, вчених-економістів, котрі бажають поділитися своїми знаннями та організовують такі конкурси, кожен гідний громадянин нашої держави має проявляти зацікавленість, приймати участь та висловлювати вдячність за такі розробки та надбання».

Яцишина А.

«Я вважаю, що цей Всеукраїнський конкурс «Світ фінансів, грошей і кредиту» на мою думку є дуже вдалим. Він допомагає розібратися в фінансовій системі та замислитися над тими питаннями, про які ти навіть подумати не міг.

Під час проходження цього конкурсу була так зацікавлена, що не помітила, як перечитала Бюджетний кодекс України та бюджет України за останні сім років. Було цікаво порівняти бюджети та проаналізувати, які зміни відбулися в нашій країні. Мені як менеджеру організацій цей конкурс поміг розширити мій кругозір та викликати певну зацікавленість.

Як казав Чехов: «Наша справа – вчитися і вчитися, старатися нагромаджувати можливо більше знань, тому що серйозні суспільні течії там, де знання, і щастя майбутнього людства тільки в знанні»».

Яковенко А.

«Конкурс був дуже цікавим та корисним, оскільки містив в собі не тільки тести, а й інформацію для їх проходження, особливо хотілось відмітити користь від гіперпосилань під майже кожною темою на відео в мережі, які дозволяють більш детальніше зрозуміти дане питання устрою та проблеми питань організації економічних та грошових відносин.

Хотілось відмітити, що такі конкурси дуже важливі для студентів, адже дають можливість перевірити свої знання в сфері економіки, фінансів, грошових операціях, устрою банківської системи і т.д.»


У рамках реалізації Всеукраїнської програми підвищення рівня фінансової грамотності населення України кафедра фінансової політики, грошового обігу і кредиту ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та ГО «Фінансова незалежність» 12 березня 2015 року провела тренінг з курсу «Фінансова грамотність: інтерактивна технологія навчання».

Тренінг для вчителів економіки загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтави та Полтавської області проводили викладачі кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту к.е.н., доц. Чижевська М.Б., к.е.н., доц. Момот О.М., ас. Горбунова О.А.

Тренінгова програма проходила за трьома основними напрямами:

  1. Лекція «Валютні операції» (Чижевська М.Б.)
  2. Ділова гра «Світ валют» (Горбунова О.А.)
  3. Ділова бізнес-гра «Жаб’яча ферма» (Момот О.М.)

На лекції к.е.н., доц. Чижевської М.Б. на актуальну тему «Валютні операції» було розглянуто сутність валютних операцій та їх класифікацію; угоди з негайною поставкою та термінові угоди. Головну увагу було приділено роботі банків на валютному ринку Forex. Наприкінці лекції відбулося обговорення проблемного питання щодо застосування нової віртуальної валюти «Bitcoin», що визвало велику зацікавленість у всіх присутніх.

Ділова гра «Світ валют», яка проводилася ас. Горбуновою О.А., включала конкурси: «Банкнота», «Фальшивка», «Історія грошей», «Співвідношення: країна-валюта-міжнародне позначення».

Ділову креативну бізнес-гру «Жаб’яча ферма» проводив  к.е.н., доц. Момот О.М. Основною ідеєю гри був вибір стратегії і тактики поведінки компанії з метою максимізації прибутку.

11 березня 2015 року к.е.н., доц. кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту Соколова А.М. зі студентами 2-4 курсів спеціальності «Банківська справа» відвідали Галерею мистецтв, де проходили дві виставки.

Виставка Ігора Калінаускаса «ТАЙНА ВЕЧЕРЯ». Ім’я цього митця у світі знають, перш за все, за сучасні та масштабні проекти. Найвідоміший серед них – «Тайна Вечеря», – епатажний проект, який приніс міжнародну славу митцю. Його представлення відбулося у легендарному музеї Леонарда Да Вінчі в Мілані.

Фотовиставка Олександри Імальдінової «Дубай. Есе». О. Імальдінова народилася у Полтаві. У 2014 р. закінчила Київський національний університет технологій та дизайну. Виставка «Дубай. Есе» має таку назву, тому що це – розповідь. Розповідь у світлинах. Олександра, збираючи цей матеріал на стажуванні, хотіла передати свої враження не тільки від того, що Дубай – це космічне та розкішне місто, а й показати його сонячність, позитивність та душевність.

Студенти також відвідали галерею ART JUMP, що розпочала свою роботу 8 березня 2015 р. виставкою «JUMP» молодої перспективної художниці Марії Архангельської. У свої 22 роки Марія вже має значний досвід живопису та стиль, її картини знаходяться у приватних колекціях шанувальників живопису України, Росії, Литви, Словаччини, Чехії та інших країн Європи. Причиною такого успіху Марії стало її небувалі працьовитість і сміливість відображати на полотні своєрідне бачення світу. Можна сказати, що ця людина малює не тільки за допомогою пензля, а й душею. Її картини далекі від соціальних процесів, якими захоплюються художники сучасності. Але її картини наповнені відчуттям свята, любові, радості.

У рамках співпраці між вищими навчальними закладами та загальноосвітніми школами, 4 лютого 2015 року ас. Захарченко О.М. разом зі студентами університету відвідали школи Новосанжарського району Полтавської області та Магдалинівського району Дніпропетровської області, а саме: Соколовобалківську ЗОШ І-ІІІ ст., Магдалинівську ЗОШ І-ІІІ ст., Почино-Софіївську ЗОШ І-ІІІ ст., Жданівську ЗОШ І-ІІІ ст. та Оленівську ЗОШ І-ІІІ ст.


(на фото: ас. Захарченко О.М. з учнями Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавської області)


(на фото: ас. Захарченко О.М. та студенти ПУЕТ із учнями Магдалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дніпропетровської області)


(на фото: ас. Захарченко О.М. та студенти ПУЕТ із учнями Жданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівського району Дніпропетровської області)

19 грудня 2014 року в Полтавському національному технічному університеті відбувся конкурс-захист учнівських наукових робіт МАН України.

У рамках співпраці між вищими навчальними закладами та загальноосвітніми школами асистент кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Захарченко О.М. виступила консультантом з написання наукової роботи «Проблеми та перспективи розвитку інтернет-банкінгу в Україні» (секція «Економіка», відділення «Мікроекономіка та макроекономіка») учня 11-го класу Полтавської гімназії № 31 Нікітіна О.С. За результатами конкурсу Нікітін Олександр зайняв друге місце.

Благодійною організацією ветеранів повітряно-десантних військ «Фонд сприяння обороні» подякою за надання допомоги і підтримку бійців Національної гвардії та української армії було нагороджено співробітників та викладачів кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту: доцентів Чижевську М.Б., Левченко Л.В., Соколову А.М. та старшого лаборанта Маляренко С.В.

20 листопада 2014 року викладачі кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту разом із студентами спеціальності «Банківська справа» взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей ПУЕТ.


(на фото: доценти кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту
Чижевська М.Б., Соколова А.М. та студенти 4-го курсу спеціальності
«Банківська справа» Гасленко Я. та Юрко С.)

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, умовами навчання, поспілкувалися з адміністрацією та професорсько-викладацьким складом, отримали інформацію про умови вступу до ПУЕТ, напрями підготовки, форми та переваги навчання в університеті, можливість майбутнього працевлаштування за обраною спеціальністю.


(на фото: доцент кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту
Соколова А.М. та учні Полтавської ЗОШ № 37)

Цікавим та пізнавальним став захід професійного спрямування: доцентом кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту Момотом О.М. було проведено лекцію на тему «Секрети успіху ефективних продажів».

19-21 листопада 2014 року завідуюча кафедрою фінансової політики, грошового обігу і кредиту д.е.н., проф. Чернявська О.В. та ас. Горбунова О.А. взяли участь у навчальному семінарі-моделюванні для сучасної спільноти «Наша громадо! Дебатуй та домовляйся задля користі та компромісів», який проходив у Полтавському університеті економіки і торгівлі. CIVIC-Інститут міжнародної освіти проводив гру з моделювання та ряд семінарів спільно з Інститутом іноземних культурних зв’язків (IFA). Семінар демонстрував інтерактивні методи в галузі європейської громадянської освіти. Учасники мали можливість отримати більш глибоке розуміння суспільства та суспільних процесів з різних точок зору.

13-14 листопада 2014 року завідуюча кафедрою фінансової політики, грошового обігу і кредиту д.е.н., проф. Чернявська О.В. та ас. Горбунова О.А. взяли участь у Десятій ювілейній Міжнародній науковій конференції молодих вчених «Економіка Болгарії та Європейського Союзу – сучасні проблеми і підходи щодо їх вирішення», яка проходила в Університеті національної та світової економіки (м. Софія, Болгарія). Тема доповіді «Система пенсионного обеспечения Украины: особенности формирования и развития, сущность и результаты реформирования».

 

21 жовтня 2014 року кафедра фінансової політики, грошового обігу і кредиту взяла участь у благодійному балу «Живи добром – твори дива», який проходив у Полтавській державній аграрній академії. Метою благодійного балу було зібрання коштів на допомогу воїнам АТО.

Ініціатором і організатором заходу був волонтерський центр «Пульс». Допомагали у проведенні балу студенти аграрної академії та студенти Полтавського університету економіки та торгівлі, які неодноразово долучалися до проведення різноманітних заходів.

 

На бал були запрошені благодійні організації м. Полтави. На святі був проведений аукціон виробів ручної роботи, кошти з якого були зібрані для допомоги нашим захисникам. Завершилося дійство обранням Короля та Королеви балу.


(на фото: доцент кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту
Соколова А.М. зі студентами спеціальності «Банківська справа»
Цвітченком П., Мурав’я О. та Пашкевичем Б.)

Всі кошти зібрані під час проведення благодійного балу підуть на допомогу воїнам АТО, які потребують нашої допомоги та підтримки.

З 1 по 6 жовтня 2014 року у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» проходила Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми і перспективи розвитку фінансової системи України в умовах формування нового світового фінансово-економічного порядку», ініціаторами та організаторами якої виступила кафедра фінансової політики, грошового обігу і кредиту.

Конференція працювала за наступними напрямами:

  1. Програма оздоровлення державних фінансів України та роль бюджету в її здійсненні.
  2. Особливості міжнародних фінансів та світовий фінансовий ринок.
  3. Фінансове забезпечення інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання.
  4. Безпека банківської діяльності та механізм її забезпечення в сучасних умовах.
  5. Національна соціальна політика та джерела її фінансування.
  6. Роль та місце фінансів домогосподарств у фінансовій системі України.

За визначеними тематичними напрямами було відкрито форум за адресою  http://problfinukr.ukrainianforum.net, де відбувалося обговорення учасниками конференції надісланих матеріалів.

Участь у конференції прийняли 70 учасників з України, Польщі, США, Німеччини, Азербайджану, Таджикистану.

18 вересня 2014 року студенти 4 курсу спеціальності «Банківська  справа» разом з асистентом кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту Шиндер О.В. та керівником виробничої практики центру зв’язків з виробництвом ПУЕТ Бондар Л.М. відвідали День відкритих дверей Контакт-центру ПАТ «Дельта Банк».

Під час зустрічі студенти побачили, як насправді живе і працює Контакт-центр Дельта Банку, ознайомилися з його діяльністю, умовами праці, з роботою випускників на місцях та послугами, які надає банк своїм клієнтам.  

В рамках кадрової  програми «Дельта Банк – старт моєї успішної кар’єри», яка працює в банку вже 4-ий рік поспіль, майбутнім банкірам було запропоновано роботу, широкі можливості самореалізації, багаторічний досвід і знання від провідних менеджерів банку, які стануть міцною підмогою молодим фахівцям у їхньому професійному становленні.

Також результатом зустрічі стала домовленість про проходження в банку практики студентами нашого університету спеціальності «Банківська справа».